organizační info

věnujte pozornost důležitým předturnajovým informacím

Dobrý den.

Již tento víkend proběhne druhý ročník Summer Open air, věnujte prosím tedy pozornost nejnutnějším organizačním informacím.

Soupisky:
V první řadě prosíme ty, kteří ještě neodeslali soupisky, aby tak neprodleně učinili. Na soupisky prosím uvádějte jméno, příjmení, číslo dresu (ideálně řadit vzestupně) a vyznačte brankáře (G). Odesílejte na turnajový email summerdacice@florbaldacice.cz Soupisky bude možno překontrolovat a případně upravit v den turnaje při turnajové prezentaci.

Rozpis utkání (ZMĚNA NA ZÁKLADĚ PŘEDPOVĚDI POČASÍ!!!):
Na webu je již zveřejněn rozpis utkání. Dbejte prosím včasného příjezdu, alespoň 40 minut před svým prvním utkáním. Turnaj startuje prvním zápasem v sobotu v 11:40

Turnajová prezentace:
Každý tým musí absolvovat povinou turnajovou prezentaci. Ta bude probíhat v sobotu ráno přímo na zapisovatelském stolku, konkrétně od 11:00 do 13:00. Na ní proběhne poslední kontrola a případná úprava soupisek. Při prezentaci také obdržíte turnajové identifikační náramky přesně podle počtu hráčů, které na soupisku budete uvádět. Cena jednoho náramku je 50 Kč. Na hrací plochu nebudou vpuštěny osoby bez ID náramku!

Počasí:
V případě deště budou zápasy přesunuty do nedaleké Městské sportovní haly a turnaj bude dále pokračovat v daném harmonogramu. 

Bufet:
Na turnaji bude účastníkům k dispozici v přilehlém areálu fotbalového stadionu (cca 50 m od hrací plochy, viz mapka níže) otevřený bufet, kde se budete moci po dobu konání turnaje osvěžit.

Sprchy:
Areál, kde se turnaj koná, bohužel sprchami nedisponuje, je zde pouze WC. V případě, že nemáte možnost využít sprchy v místě, kde budete ubytovaní, máme pro potřeby turnaje domluveno využít sprchy místní Kuželny. Ta se nachází přímo vedle Městské sportovní haly (5 mim pěšky, konkrétně na adrese Sokolská 545, viz mapka níže), a samotné sprchy pak v jejím prvním patře. K dispozici vám budou v sobotu od 17:00 do 20:00 
V neděli by měli být k dispozici sprchy přímo na fotbalovém stadionu (12:00-17:00).

Koupaliště Dačice:
Pořadateli se opět podařilo vyjednat s místním koupalištěm slevu 50% z celodenního vstupného pro účastníky turnaje. Po oba dva dny tedy můžete nově vybudovaný areál koupaliště k regeneraci opakovaně využívat! Areál se nachází na adrese Dlouhá 568 a k uplatnění slevy se stačí prokázat turnajovým ID náramkem.

Večerní program:

Pokud do Dačic přijedete už v pátek, doporučujeme navštívit vyhlášené Pivní slavnosti v Třebeticích u Dačic (10 min) ☝️.  V sobotu, po odehrání všech zápasů, se sejdeme v partnerské restauraci No.20 Komenského (Komenského 20). Místní vyhlášenou gastronomii můžete využít až do 22:00 (samotná restaurace je otevřena minimálně do půlnoci). Restaurace disponuje rozlehlou zahrádkou, takže pojme několik desítek hostů. Restaurace bude otevřena minimálně do půlnoci, v případě zájmu i déle. V okolí Dačic se v sobotu koná několik zajímavých akcí. Za zmínku stojí například Slavonice fest, nebo Prázdniny v Telči.

Propozice:
Turnaje se účastní sedm týmů kteří se utkají v jedné skupině systémem "každý s každým". Po odehrání všech jednadvaceti utkání následujie play-off, do kterého postupují všechny týmy. První tým po základních skupinách se kvalifikuje přímo do semifinále, ostatní hrají čtvrtfinále systémem 2 x 7, 3 x 6 a 4 x 5. 
Všechny zápasy turnaje se hrají 2 x 10 minut, přičemž se čas zastavuje při brankách, vyloučeních a signalizaci rozhodčího. Stopují se také poslední dvě minuty zápasu. Více o turnajovém systému se dočtete na webu v sekci propozice. Odměněni budou první tři družstva na turnaji, stejně jako "all-stars" team turnaje.

Sítě;
Veškeré potřebné informace naleznete zde na turnajovém webu www.summerdacice.cz. Sledovat doporučujeme i oficiální turnajové sociální sítě  www.instagram.com/summerdacice a www.facebook.com/summeropendacice. V případě dotazů se neváhejte obrátit na email summerdacice@florbaldacice.cz.

Díky za věnovanou pozornost a těšíme se na Vás!
Kryštof Kůs / Florbal Dačice


Vytvořte si webové stránky zdarma!