věnujte pozornost důležitým předturnajovým informacím

Dobrý den.

Již tento víkend proběhne první ročník Summer Open air, věnujte prosím tedy pozornost nejnutnějším organizačním informacím.

Soupisky:
V první řadě prosíme ty, kteří ještě neodeslali soupisky, aby tak neprodleně učinili. Na soupisky prosím uvádějte jméno, příjmení, číslo dresu a vyznačte brankáře. Odesílejte na turnajový email summerdacice@florbaldacice.cz Soupisky bude ještě možno překontrolovat a případně upravit v den turnaje při turnajové prezentaci.

Rozpis utkání:
Na webu je již zveřejněn rozpis utkání. Dbejte prosím včasného příjezdu, alespoň 50 minut před svým prvním utkáním. Turnaj startuje prvním zápasem v 9:00, prezentace týmů bude probíhat od 8:00.

Turnajová prezentace:
Každý tým musí absolvovat povinou turnajovou prezentaci. Ta bude probíhat přímo na zapisovatelském stolku. Na ní proběhne poslední kontrola a případná úprava soupisek. Také zde bude zodpovědný vedoucí každého týmu podepisovat hromadné čestné prohlášení o bezinfekčnosti za celý svůj tým. Nemusíte tisknout žádný formulář, připraven bude na místě pro každý tým. Při prezentaci také obdržíte turnajové identifikační náramky přesně podle počtu hráčů, které na soupisku budete uvádět. Cena jednoho náramku je 50 Kč. Na hrací plochu nebudou vpuštěny osoby bez ID náramku!

Počasí:
V případě nevhodného počasí budou zápasy přesunuty do nedaleké Městské sportovní haly.

Propozice:
Do turnaje bylo přijato deset týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. V těch se hraje tradičním systémem "každý s každým", přičemž první tři týmy postupují přímo do čtvrtfinále. Týmy na čtvrtém a pátém místě čeká kvalifikační předkolo o poslední dvě volná místa ve čtvrtfinále.
Všechny zápasy turnaje se hrají 2 x 13 minut, přičemž se čas zastavuje při brankách, vyloučeních a signalizaci rozhodčího. Čas se poté stopuje také v poslední minutě zápasu. Více o turnajovém systému se dočtete na webu v sekci propozice.

Turnajová párty:
V sobotu večer se na Vás budeme těšit na "turnajové párty" v nedalekém Amos pizza baru (Komenského 20, Dačice). Startujeme po desáté hodiny večerní a vstup je zdarma.

Sítě;
Veškeré potřebné informace naleznete zde na turnajovém webu www.summerdacice.cz. Sledovat doporučujeme i oficiální turnajové sociální sítě  www.instagram.com/summerdacice a www.facebook.com/summeropendacice. V případě dotazů se neváhejte obrátit na email summerdacice@florbaldacice.cz.

Díky za věnovanou pozornost a těšíme se na Vás!