rozpis zápasů

všechny zápasy na turnaji se hrají 2 x 12 minut

Sobota 14. 8.

základní skupiny (2 x 13 min)
09:00 - 1A[PAZ] - Valinanvala - Režim spánku 8:3
09:35 - 2A - [PAŘ] - Las plantas x FTC LEJTO 1:13
10:10 - 3A - [PAŘ] - Axioms Zlín x Valinanvala 7:4
10:45 - 1B - [PAZ] - Pološílené veverky x COCA-IN 9:6
11:20 - 2B - [PAZ] - Masters of bizarre x Vodka Boys 3:10
11:55 - 3B[PAŘ] - JägerBomb x Pološílené veverky 5:4
12:30 - 4A - [PAŘ] - Režim spánku x Las plantas 5:6
13:05 -  5A[PAZ] - FTC LEJTO x Axioms Zlín 8:5

13:40 -  4B - [JIN] - COCA-IN x Masters of bizarre 8:2
14:15 - 5B[JIN] - Vodka Boys x JägerBomb
 3:3

14:50 - 6A[PAŘ] - Las plantas x Valinanvala 1:12
15:25 - 7A[PAZ] - Režim spánku x Axioms Zlín 0:7
16:00 - 6B[PAZ] - Masters of bizarre x Pološílené Veverky
 3:11
16:35 - 7B - [PAŘ]COCA-IN x JägerBoom
 1:6
17:10 - 8A - [PAŘ] - FTC LEJTO x Valinanvala 7:1
17:45 - 9A - [PAZ] - Axioms Zlín x Las Plantas 5:3
18:20 - 8B - [PAZ] - Vodka Boys x Pološílené Veverky 6:3
18:55 - 9B - [JIN] - JägerBoom x Masters of bizarre 10:5
19:30 - 10A - [JIN] - Režim spánku x FTC LEJTO 3:15
20:05 - 10B - [JIN] - COCA-IN x Vodka Boys 4:7

večer se sejdeme na turnajové párty u AMOSE! (Komenského 20, Dačice)

Neděle 15. 8.

play-off (2 x 13 min)
09:20 - 1PŘ - [PAZ+PAŘ] - COCA-IN x Režim spánku 5:2
09:55 - 2PŘ - [PAZ+PAŘ] - Las plantas x Masters of bizarre 0:5k

10:20 - 1ČF - [PAZ+PAŘ] - Axioms Zlín x Pološílené veverky 2:3
10:55 - 2ČF - [PAZ+PAŘ] - JägerBomb x Valinanvala 0:8

11:30 - 3ČF - [STE+JIN] - FTC LEJTO x COCA-IN 5:3

12:05 - 4ČF - [STE+JIN] - Vodka Boys x Masters of bizarre 13:4

12:45 - 1SF - [STE+PAŘ] - Valinanvala x FTC LEJTO 10:4
13:20 - 2SF - [STE+PAZ] - Pološílené veverky x Vodka Boys 5:4 sn

14:05 - 3M - [PAZ+PAŘ] - FTC LEJTO x Vodka Boys 1:0 sn
14:50 - FIN - [PAZ+PAŘ] - Valinanvala x Pološílené veverky 5:6

15:35 - vyhlášení vítězů

_____________________________

Rozhodčí:
[PAZ] - Michal Pazderník
[PAŘ] - Josef Pařízek
[STE] - Petr Stejskal
[JIN] - Petr Jindra



@summerdacice